TOYOTA SPE200DN 2018 – Elektryczny wózek wysokiego podnoszenia (6606279)
Opis produktu
BT SPE 200 DN to wydajny elektryczny wózek wysokiego podnoszenia przeznaczony do intensywnej pracy magazynowej oraz transportu palet. Model z 2018 roku zapewnia wysoki komfort pracy operatora, dobrą manewrowość oraz dużą wydajność podczas codziennych operacji logistycznych.
Oferowany egzemplarz wyposażony jest w akumulator 24V po profesjonalnej regeneracji. Na zdjęciach bateria może być niewidoczna ze względu na trwające prace serwisowe w momencie wykonywania fotografii. Wózek posiada również wymienione koło napędowe.
Dane techniczne
| Producent | BT |
| Model | SPE 200 DN |
| Numer seryjny | 6606279 |
| Rok produkcji | 2018 |
| Typ | Elektryczny wózek wysokiego podnoszenia |
| Udźwig | 2000 kg |
| Wysokość podnoszenia | 2000 mm |
| Prędkość maksymalna | 10 km/h |
| Napięcie akumulatora | 24 V |
| Pojemność baterii | 400 Ah |
| Waga baterii | 195–310 kg |
| Masa własna | 955 kg |
Wykonane naprawy i serwis
- Profesjonalna regeneracja baterii
- Wymienione koło napędowe
Informacje dodatkowe
- Bateria w zestawie
- Brak ładowarki
- Na zdjęciach bateria może być niewidoczna z powodu prac serwisowych
Dane techniczne
Rok produkcji: 2018
Udźwig (kg): 2000
Waga (kg): 955
Długość wideł (mm): 1200
Krótki opis
BT SPE 200 DN to wydajny elektryczny wózek wysokiego podnoszenia przeznaczony do intensywnej pracy magazynowej oraz transportu palet. Model z 2018 roku zapewnia wysoki komfort...
Czytaj więcejCena produktu
Cena netto (PLN):
12 900 zł
Cena netto (EUR):
3 050 €
Informacje o maszynie
Lokalizacja: Częstochowa