TOYOTA SPE200DN 2017 – Elektryczny wózek wysokiego podnoszenia (6552879)
Opis produktu
Oferowany egzemplarz jest w pełni sprawny technicznie i gotowy do pracy. Wózek został wyposażony w akumulator 24V po regeneracji, co pozwala na dalszą bezproblemową eksploatację. Na zdjęciach bateria może być niewidoczna ze względu na prowadzone prace serwisowe w momencie wykonywania fotografii.
Dodatkowo w urządzeniu zostały wymienione koła napędowe, co wpływa na poprawę komfortu jazdy oraz bezpieczeństwo pracy.
Podana cena jest ceną netto.
Dane techniczne
| Producent | TOYOTA |
| Model | SPE200DN |
| Numer seryjny | 6552879 |
| Stan | Sprawny |
| Rok produkcji | 12/2017 |
| Przebieg MTH | 2522 |
| Udźwig | 2000 kg |
| Wysokość podnoszenia | 2000 mm |
| Napęd | Elektryczny |
| Napięcie akumulatora | 24 V |
| Pojemność baterii | 300 Ah |
| Bateria | Tak – po regeneracji |
| Ładowarka | Brak |
| Prędkość maksymalna | 10,0 km/h |
| Waga baterii | 195–310 kg |
| Masa własna | 955 kg |
| Wykonane naprawy | Wymienione koło napędowe, regeneracja baterii |
Zastosowanie
Wózek TOYOTA SPE200DN doskonale sprawdza się w:
- magazynach wysokiego składowania,
- centrach logistycznych,
- zakładach produkcyjnych,
- transporcie i kompletacji palet,
- codziennej obsłudze procesów magazynowych.
Dane techniczne
Rok produkcji: 2017
Udźwig (kg): 2000
Waga (kg): 955
Długość wideł (mm): 1200
Krótki opis
Oferowany egzemplarz jest w pełni sprawny technicznie i gotowy do pracy. Wózek został wyposażony w akumulator 24V po regeneracji, co pozwala na dalszą bezproblemową eksploatację....
Czytaj więcejCena produktu
Cena netto (PLN):
12 900 zł
Cena netto (EUR):
3 050 €
Informacje o maszynie
Lokalizacja: Częstochowa